konkurs-juz-nie-uciekam

„Już nie uciekam” to ostatnia część trylogii kociewskiej Anny Sakowicz. I to właśnie ona będzie nagrodą w naszym najnowszym konkursie. Lubicie serie książkowe? Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Fragment recenzji: „Joanna postawiła wszystko na jedną kartę, sprzedaje stare mieszkanie i przenosi się do Kociewia. W dalszym ciągu będzie mieszkała u cioci Zosi, która jak zawsze wszystkich wprawi w dobry humor. Joanna nadal spotyka się z chirurgiem, Arturem, ale nie wszystko układa się tak różowo, jak wyglądało to na początku. W każdym razie kobieta postanawia spełnić swoje wielkie marzenie – otworzyć kawiarnię. Znajduje lokal, którego czynsz wydaje się podejrzanie niski, ale skuszona lokalizacją i perspektywami własnego miejsca, podpisuje umowę. Niebawem okazuje się, że w tym lokalu wiele lat wcześniej doszło do samobójstwa i legenda o duchach wciąż jest żywa. Cioci Zosi i pani Jadzi nie pozostaje nic innego, jak odprawienie egzorcyzmów…” Resztę znajdziecie na naszej stronie.

„Już nie uciekam” jest powieścią, która stanowi ostatnią część trylogii, dlatego nasze pytanie brzmi:

Dlaczego lubisz serie książkowe?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 19 kwietnia do 3 maja 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Już nie uciekam” Anny Sakowicz

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

szara_godzina_logo-1024x279

juz-nie-uciekam_okladka_net