Dzisiejszy konkurs to gratka dla fanów tańca. Macie ochotę na egzemplarz naszego patronatu medialnego, czyli powieści „Dance Sing Love. W rytmie serc” Layli Wheldon?

Fragment recenzji: „Dance Sing Love. W rytmie miłości” pochłania się w tempie ekspresowym. Kilka nagłych zwrotów akcji, wprowadzających sporo zamieszania, dodając fabule naprawdę szybkiego tempa. Powieść liczy ponad czterysta dwadzieścia stron, a jej przeczytanie zajęło mi zaledwie kilka godzin. Mimo, że zazwyczaj jest raczej spokojnie, bez większych dramatów, to dzieje się tu naprawdę dużo. Ale kiedy dotrzecie już do epilogu, to wbije on Was w fotel, powodując, że koniecznie będziecie chcieli poznać finał tej trylogii. Ja już się nie mogę doczekać. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jaki taniec jest Twoim ulubionym?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 11 do 25 lipca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Dance Sing Love. W rytmie serc” Layli Wheldon

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Editio Red.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ