Macie ochotę wyruszyć z nami w podróż w poszukiwaniu szczęścia? Jeśli tak, koniecznie musicie wziąć udział w naszym konkursie. Do wygrania są pakiety książek od wydawnictwa Szara Godzina.

Fragment recenzji „Na koniec świata”: W miejscowości o nazwie Koniec Świata znajduje stary, zniszczony dom, który całkowicie skrada jej serce. Kupuje go i zaczyna życie od nowa. To właśnie w tym miejscu przeplatają się radości i smutki bohaterki, która odstaje od miejscowych, nazywających ją „miastową” i „wiedźmą”. Swoim pojawieniem się w spokojnej wsi, wzbudza nie lada sensację. Mężczyźni tracą dla niej głowę, a ona odnawia stare meble i żyje na uboczu, w końcu wolna, z daleka od toksycznych ludzi i relacji. Czy jednak na pewno udało jej się uciec od demonów przeszości? Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Winne Wzgórze. Wiara”: Jedną z charakterystycznych cech Doroty Schrammek jest mnogość głównych bohaterów jej powieści. Jak poprzednio, m.in. w trylogii pobierowskiej czy też chociażby w „Tam, gdzie czekał anioł”, nie mamy jednego głównego bohatera czy też pary bohaterów, co najczęściej możemy spotkać w powieściach obyczajowych. W przypadku tej autorki są to zawsze losy całkowicie różnych osób, które w innych okolicznościach zapewne nie miałyby ze sobą nic wspólnego, gdyż pochodzą z zupełnie różnych środowisk, nie mają żadnych łączących je w jakikolwiek sposób cech czy też dzieli je różnica wieku. Jednak Dorocie udaje się zawsze idealnie je połączyć i stworzyć z tego znakomitą fabułę. Każdy z nich boryka się ze swoimi problemami, niepowodzeniami czy nieszczęściami. Każdy z nich potrzebuje również równowagi pomiędzy pracą i odpoczynkiem, kontaktów z drugim człowiekiem oraz naturą, nawet, jeśli nie zdaje sobie z tego sprawy. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Gdzie najlepiej szukać szczęścia?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 14 do 28 września 2018 roku.

Nagrody:

3x pakiet książek „Winne Wzgórze. Wiara” i „Na koniec świata”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ