„Białe noce”, co to takiego?

konkurs-biale-noce

Książka, która jest nagrodą w dzisiejszym konkursie jest bardzo refleksyjna. W niezwykle subtelny sposób porusza trudną tematykę. Kto lubi czytać między wierszami i jest fanem twórczości Mariki Krajniewskiej, pewnie z chęcią powalczy o jej najnowszą książkę – „Białe noce”.

Fragment recenzji: „Ola jest studentką z Warszawy, która w ramach stypendium studiuje w Petersburgu. Tam poznaje Siergieja, z którym łączy ją uczucie. Poznajemy ich w momencie, kiedy nieuchronnie zbliża się moment powrotu Oli do Polski. Choć oboje boją się poruszać ten temat, dzień rozstania nadchodzi. Czy ich związek może to przetrwać? Być może byłaby na to szansa, gdyby na scenę nie wkroczył Aleksander, brat Siergieja, do którego zaczyna bić serce Oli. Aleksander jest wojskowym walczącym w Czeczenii. Kogo wybierze Ola? Do jakich wyrzeczeń będzie zmuszony Siergiej? Co jest w stanie zrobić dla osoby, którą kocha?” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe:

 Jak rozumiesz określenie „białe noce”?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 1 do 15 lutego 2017 roku.

Nagrody:

4x książka „Białe noce” Mariki Krajniewskiej

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Papierowy Motyl.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

papierowy

biale-noce4