Kończą się wakacje, więc mamy jeszcze chwilę na odpoczynek. Dorota Schrammek zabiera Was na Pojezierze Drawskie, które jest miejscem akcji jej najnowszej powieści, którą możecie teraz wygrać.

Fragment recenzji: Jedną z charakterystycznych cech Doroty Schrammek jest mnogość głównych bohaterów jej powieści. Jak poprzednio, m.in. w trylogii pobierowskiej czy też chociażby w „Tam, gdzie czekał anioł”, nie mamy jednego głównego bohatera czy też pary bohaterów, co najczęściej możemy spotkać w powieściach obyczajowych. W przypadku tej autorki są to zawsze losy całkowicie różnych osób, które w innych okolicznościach zapewne nie miałyby ze sobą nic wspólnego, gdyż pochodzą z zupełnie różnych środowisk, nie mają żadnych łączących je w jakikolwiek sposób cech czy też dzieli je różnica wieku. Jednak Dorocie udaje się zawsze idealnie je połączyć i stworzyć z tego znakomitą fabułę. Każdy z nich boryka się ze swoimi problemami, niepowodzeniami czy nieszczęściami. Każdy z nich potrzebuje również równowagi pomiędzy pracą i odpoczynkiem, kontaktów z drugim człowiekiem oraz naturą, nawet, jeśli nie zdaje sobie z tego sprawy. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jaka potrawa regionalna jest Twoją ulubioną?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 17 do 31 sierpnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Winne Wzgórze. Wiara”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ