Czy macie czasami wybrać się na koniec świata? Dziś macie ku temu okazję, gdyż do wygrania jest powieść Ewy Mai Maćkowiak. Zapraszamy

Fragment recenzji: W miejscowości o nazwie Koniec Świata znajduje stary, zniszczony dom, który całkowicie skrada jej serce. Kupuje go i zaczyna życie od nowa. To właśnie w tym miejscu przeplatają się radości i smutki bohaterki, która odstaje od miejscowych, nazywających ją „miastową” i „wiedźmą”. Swoim pojawieniem się w spokojnej wsi, wzbudza nie lada sensację. Mężczyźni tracą dla niej głowę, a ona odnawia stare meble i żyje na uboczu, w końcu wolna, z daleka od toksycznych ludzi i relacji. Czy jednak na pewno udało jej się uciec od demonów przeszości? Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Co zabierasz jadąc na koniec świata?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 3 do 17 sierpnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Na koniec świata” Ewy Mai Maćkowiak

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ