Zachęcamy Was do udziału w konkursie, w którym będzie można wygrać drugi tom trylogii Ewy Bauer „Kolory uczuć”. W „Kruchości jutra” ponownie spotykamy niektórych bohaterów, ale akcja podąża zupełnie w innym kierunku. Jesteście ciekawi?

Fragment recenzji: „Kruchość jutra” rozpoczyna się od tego, że obserwujemy Annę przygotowującą się do rozwodu z Robertem. Bliźniaki chodzą już do przedszkola, a kobieta zaangażowała się w nowy związek. W zasadzie duża część książki jest poświęcona właśnie wydarzeniom i emocjom, jakie wiążą się z bolesnym rozstaniem. Wszystko jest oddane bardzo realnie i niemal można poczuć to samo, co bohaterka. Jednocześnie pojawiają się zaskakujące wątki, które sprawiają, że do powieści obyczajowej zaczyna się wkradać dreszczyk emocji i niebezpieczeństwa. Szczerze mówiąc tego się nie spodziewałam, ale uważam, że działa to na plus tego tytułu”. Całość znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe:

Coś, co pokazuje kruchość jutra i każe docenić teraźniejszość?

Odpowiedź należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 28 lutego do 14 marca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Kruchość jutra” Ewy Bauer

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ