W dzisiejszym konkursie do zdobycia będzie pakiet dwóch wspaniałych książek Ewy Bauer, które Kulturantki objęły patronatem medialnym. Żeby je wygrać, wystarczy odpowiedzieć na pytanie związane ze słowem w tytule serii, czyli kolorami. Jesteście gotowi? Zaczynamy

Fragment recenzji „Kruchość jutra”: „Kruchość jutra” rozpoczyna się od tego, że obserwujemy Annę przygotowującą się do rozwodu z Robertem. Bliźniaki chodzą już do przedszkola, a kobieta zaangażowała się w nowy związek. W zasadzie duża część książki jest poświęcona właśnie wydarzeniom i emocjom, jakie wiążą się z bolesnym rozstaniem. Wszystko jest oddane bardzo realnie i niemal można poczuć to samo, co bohaterka. Jednocześnie pojawiają się zaskakujące wątki, które sprawiają, że do powieści obyczajowej zaczyna się wkradać dreszczyk emocji i niebezpieczeństwa. Szczerze mówiąc tego się nie spodziewałam, ale uważam, że działa to na plus tego tytułu. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Słoneczne jutro”: Oto jest ostatni tom serii „Kolory uczuć” Ewy Bauer. Po burzliwej sprawie rozwodowej i wielu nieprzyjemnych emocjach, jakie towarzyszyły Annie, los może się odwrócić. „Słoneczne jutro” to książka, która dla mnie wiąże się z nadzieją, wiarą i próbą dostrzegania tego, co dobre. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich książek, niemal cała akcja rozgrywa się nie w Polsce, a w słonecznej Barcelonie. Biorąc pod uwagę to, że wcale nie wygląda na to, by wiosna chciała się rozgościć na łąkach i drzewach, lektura wprost idealna. Razem z bohaterką odwiedźcie piękne zabytkowe uliczki i piaszczyste plaże. Myślę, że właśnie dlatego tak chętnie zagłębiłam się w lekturę tego tytułu. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Kolor, który opisuje Twoje dzisiejsze emocje i dlaczego właśnie ten?

Odpowiedź należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 11 do 25 kwietnia 2018 roku.

Nagrody:

3x pakiet książek „Kruchość jutra” oraz „Słoneczne jutro” Ewy Bauer

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Szara Godzina.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ