Dziś mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia jest finałowy tom serii „Kolory uczuć” Ewy Bauer od wydawnictwa Szara Godzina. Zapraszamy fanów autorki i nie tylko.

Fragment recenzji: W przeciwieństwie do dwóch poprzednich książek, niemal cała akcja rozgrywa się nie w Polsce, a w słonecznej Barcelonie. Biorąc pod uwagę to, że wcale nie wygląda na to, by wiosna chciała się rozgościć na łąkach i drzewach, lektura wprost idealna. Razem z bohaterką odwiedźcie piękne zabytkowe uliczki i piaszczyste plaże. Myślę, że właśnie dlatego tak chętnie zagłębiłam się w lekturę tego tytułu. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Kiedy świeci słońce, to lubię …

 

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 25 maja do 8 czerwca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Słoneczne jutro” Ewy Bauer

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ