Dzisiejszy konkurs będzie w nieco baśniowym klimacie. Do wygrania egzemplarze powieści „Nigdy nie pozwolę ci odejść” i „Bestia. Przebudzenie Lizzie Danton”.

Fragment recenzji „Nigdy nie pozwolę ci odejść”: To historia pełna emocji, których znajdziecie tu cały wachlarz i określenie to, nie będzie wyłącznie pustym frazesem. Strach, porażka, żal, ból, złość, ale i nadzieja, pożądanie, namiętność, radość czy miłość. Momentami będzie mrocznie, radośnie, wzruszająco, ale zapewne będziecie też się wściekać czy złościć. To mieszanka wybuchowa, która została przygotowana z idealnych proporcji. A jeśli dodacie do tego bardzo przemyślaną fabułę, odpowiednie dawkowanie informacji i dynamiczną akcję, otrzymacie kilka lub też kilkanaście godzin znakomitej rozrywki. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Bestia. Przebudzenie Lizzie Danton”: Trudna historia Lizzie Danton i Brochana McIntyre wciąga niczym ruchome piaski. L.A. Fiore z każdą kolejną przeczytaną stroną uzależnia czytelnika, powodując w nim chęć poznania dalszych losów bohaterów. Wyjaśnienia, kim są, poznania ich tajemnic i sekretów. Tę powieść czyta się z zapartym tchem, zupełnie nieświadomie przewracając kolejne i kolejne strony. Zanim się obejrzycie, będziecie już na samym końcu. Uwierzcie mi, że zdziwicie się mocno, że to już. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, w kreatywny sposób krótko rozwiń zdanie:

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami …

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 6 do 20 marca 2019 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Nigdy nie pozwolę ci odejść” i „Bestia. Przebudzenie Lizzie Danton”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ