Przed Wami kolejny konkurs ze znakomitą powieścią od wydawnictwa Editio Red. Tym razem to powieść od duetu Keeland/ Ward. Jesteście gotowi na podniebną zabawę?

Fragment recenzji: Autorki kolejny raz miały ciekawy pomysł na pochłaniającą fabułę, która na dodatek bawi od samego początku. Ich powieści chyba można nazwać romansami komediowymi, tyle śmiechu jest przy ich lekturze. Cięte teksty Cartera, podszyte ogromną dawką erotycznych podtekstów, do tego szalone decyzje i pomysły Kendall oraz podróże po całym świecie, które doprowadzą do wielu zabawnych sytuacji. A jeśli już jesteśmy przy erotyzmie, to muszę Was poinformować, że atmosfera pomiędzy naszymi bohaterami jest gorąca i gęsta, podszyta erotycznym napięciem i pożądaniem już od pierwszej chwili. Jednak nie liczcie szybko na scenę zbliżenia pomiędzy Kendall i Carterem. Znajdziecie ją praktycznie dopiero w połowie książki. Same sceny są bardzo subtelne, ze smakiem. Nie znajdziecie tu nadmiernej wulgarności, ale pożądanie czuć praktycznie w każdym momencie. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Twoja ulubiona historia z pilotem w roli głównej to…

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 12 do 26 grudnia 2018 roku.

Nagrody:

2x książka „Playboy za sterami” Vi Keeland i Penelope Ward

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Editio Red

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ