Fanów twórczości duetu Vi Keeland i Penelope Ward oraz innych fanów zabawnych romansów zapraszamy do zabawy. Do wygrania egzemplarze powieści „Słodki drań”.

Fragment recenzji: Nie trudno się domyślić, jak zakończy się ta historia, jednak to nie zakończenie jest tu najważniejsze. Nie bez powodu mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. A to te szczegóły, czyli zdarzenia, które spotykają parę naszych bohaterów, stanowią tutaj esencję historii. To właśnie one dostarczają nam najwięcej rozrywki, ale i również, a może nawet przede wszystkim, to one wprowadzają element zaskoczenia i powodując niespodziewany zwrot akcji. Kilkukrotnie zostałam dość mocno zaskoczona, za co autorkom należą się słowa pochwały. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Jaka była najzabawniejsza sytuacja, która przytrafiła się Ci w podróży?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 19 kwietnia do 3 maja 2019 roku.

Nagrody:

3x książka „Słodki drań” Vi Keeland i Penelope Ward

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Editio Red

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ