Karaiby są ekscytującą krainą pełną egzotyki i uniesień. Właśnie one stanowią tło książki, która będzie do wygrania w naszym najnowszym konkursie. Kto ma ochotę zgłębić losy bohaterów książki „Kraina miłości i zatracenia” Tiphanie Yanique?

Fragment recenzji: „Ta wyjątkowa książka zabierze Was w podróż do XX wieku na Wyspy Dziewicze. Akcja rozpoczyna się wtedy, kiedy władzę przejmują Amerykanie. Już na wstępie poznajemy rodzinę Bradshaw. Kapitana i głowę rodziny Owena Arthura, jego żonę Antoinette oraz córki Eeonę i Anette.

Kapitan jest człowiekiem morza, tak też ginie. Jego statek się rozbija po tym, jak Eeona rzuca na niego przekleństwo. Dlaczego? Relacje między Eeoną i Owenem Arthurem dalekie są od tego, jakie powinny być między ojcem i córką… Matka Eeony i Anette miewa tzw. „epizody”, wpada w histerię i złość, chce zmienić swoje życie, uciec do Ameryki. Kiedy Antoinette jest w ciąży z Anette, kochanka Owena Arthura, również spodziewa się dziecka. W tym samym czasie co Anette, na świat przychodzi Jacob, jej brat, o którym dziewczyna nie wie. Po śmierci kapitana, matka wreszcie staje się wolna, a Eeona ma zająć się Anette i strzec ją przed Jacobem. Czy to jest jednak możliwe?” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Ze względu na bajeczne tło powieści, nasze zadanie konkursowe, to dokończenie zdania:

Karaiby kojarzą mi się z…

Odpowiedzi należy udzielać pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 3 do 17 maja 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Kraina miłości i zatracenia” Tiphanie Yanique

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ