Dziś mamy niespodziankę dla fanów science fiction, książek przygodowych i młodzieżowych jednocześnie. Przed Wami szansa na wygranie powieści „Ziemia osamotniona” Daniela Arensona.

Fragment recenzji: Sięgając po ten tytuł byłam pewna obaw, jak za każdym razem, kiedy mam czytać lub oglądać coś z gatunku science fiction, czy fantastyki. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy po kilkunastu stronach historia zaczęła wciągać mnie tak bardzo, że nie mogłam przerwać lektury. Większość fabuły została tak skonstruowana, że można mieć wrażenie, że ma się do czynienia z książką przygodową, gdzie młodzi ludzie są kadetami, znajdują się w obozie szkoleniowym, aspirują do armii, rywalizują ze sobą. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Uwaga! Inwazja! Kosmici zaatakowali Ziemię! Jak wyglądają?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 4 do 18 lipca 2018 roku.

Nagrody:

1x książka „Ziemia osamotniona” Daniela Arensona

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ