konkurs-cytrynowy

Kto ma dość zimy za oknem, na pewno z chęcią zanurzy się w powieść „Cytrynowy sad” Luanne Rice. Morska bryza, przyjemne ciepło, wszechobecny zapach cytryn… Czy potrzeba czegoś więcej, żeby poczuć powiew lata? Jeśli macie ochotę na lekturę tej książki, zachęcamy do udziału w naszym dzisiejszym konkursie.

Fragment recenzji: „Kiedy poznajemy Julię, opowiada o śmierci swojej nastoletniej córki, Jenny. Pomimo pięciu lat, jakie upłynęły od śmiertelnego wypadku, jej dusza nadal jest rozbita i przeżywa ostatni dzień, ostatnie rozmowy z Jenny. W tej samotni towarzyszy jej jedynie suczka Bonnie. Kobieta postanawia wyjechać do posiadłości wuja w Malibu, gdzie ma zająć się domem w czasie, kiedy właściciele będą w Irlandii. W sadzie należącym do jej rodziny pracuje Roberto, przystojny mężczyzna pochodzący z Meksyku, którego oczy są równie smutne jak Julii…” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Ponieważ książka jest przepełniona zapachami, zadanie konkursowe, które przygotowałyśmy na dzisiaj, brzmi następująco:

Opisz nam zapach jednego ze szczęśliwych wspomnień tak, abyśmy też go poczuły.

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 25 stycznia do 8 lutego 2017 roku.

Nagrody:

3 x książka „Cytrynowy sad” Luanne Rice

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

kobiece

cytrynowy-sad_front_rgb_72dpi-378x567