Przepiękne Podhale, nagłe życiowe zmiany, tajemnicze zdarzenia i mnóstwo humoru. To wszystko znajdziecie w „Domu na wrzosowej polanie” Haliny Kowalczuk, którą możecie teraz wygrać.

Fragment recenzji: Halina Kowalczuk pokazuje, że życiowe katastrofy wcale nie muszą być końcem świata, a mogą być dopiero początkiem nowego rozdziału życiowej historii, która będzie lepsza niż to, z czym mieliśmy do czynienia dotychczas. „Dom na wrzosowej polanie” to pozytywna powieść, wzbogacona o ciekawe, rozbudowujące historię wątki, która może zainteresować każdego czytelnika, bez względu na jego wiek.  Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Twoja ulubiona legenda związana z górami to? (uzasadnij)

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 22 sierpnia do 5 września 2018 roku.

Nagrody:

2x książka „Dom na wrzosowej polanie” Haliny Kowalczuk

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Lucky.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ