Znaleźć się blisko chmur…

konkurs-blisko

„Szkoła latania” Sylwii Trojanowskiej jest książką uważaną za jeden z polskich bestsellerów. Dzisiaj zachęcamy Was do udziału w zabawie, w której do wygrania będzie audiobook „Blisko chmur”, który stanowi kontynuację „Szkoły latania”. Kto z zapartym tchem śledził walkę Kaśki z nadwagą? Czy będziemy dalej towarzyszyć jej w terapii?

Zarys fabuły „Blisko chmur”: „Tym razem dieta i samoocena nie stanowią głównego wątku fabuły. Na pierwszy plan wychodzą problemy miłosne, i to nie byle jakie. Podobnie jak pierwszą część, tak i tą powieść odsłuchałam w wersji audio. Obie czytane są przez tą samą lektorkę, Joannę Domańską. Podczas sesji w „Szkole latania” Kaśka poznała Maksa, który stał się dla niej centralnym punktem życia. Już od pierwszych stron najnowszej powieści Sylwii Trojanowskiej, Kaśka ma złamane serce i próbuje sobie ułożyć życie od nowa. Wszystko dlatego, że w płomienne uczucie wtrąciła się Karolina, była dziewczyna chłopaka oznajmiając, że jest z nim w ciąży. Tak ogromny zawód sprawia, że Kaśka traci chęć do życia, poczucie wartości maleje, a dbałość o zdrowy styl życia staje pod znakiem zapytania. Czy w obliczu takich okoliczności, dziewczyna ma szansę na szczęście? Czy w momencie, kiedy Maks będzie robił wszystko, by znów byli parą, Kaśka podejmie właściwą decyzję?” Więcej na temat tej książki znajdziecie w naszej recenzji.

Zachęcamy także do wysłuchania fragmentu audiobooka:

Pytanie konkursowe brzmi następująco:

Co sprawia lub kiedykolwiek sprawiło, że znalazłaś/znalazłeś się blisko chmur?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 31 października do 14 listopada 2016 roku.

Nagrody:

3 x audiobook „Blisko chmur” Sylwii Trojanowskiej 

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Story Box

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo-story

blisko-chmur