Redakcja

Naszą pasją jest szeroko pojęta kultura – literatura, filmy, muzyka, taniec, podróże, człowiek, rękodzieło, eventy artystyczne…

Portal Kulturantki.pl tworzy zespół w składzie:

ANNAAnna – redaktor naczelna

Piszę od dziecka – kiedyś tylko do szuflady. Z wiekiem nabrałam większej pewności i zdecydowałam się publikować moje treści w Internecie. Próbowałam swych sił pisząc artykuły o bardzo różnej tematyce dla portali internetowych, dzięki czemu zebrałam cenne doświadczenia.  Dość szybko zakiełkował w mojej głowie pomysł o założeniu mojego własnego portalu. Było to nieśmiałe marzenie, które wtedy wydawało mi się zupełnie nierealne. Pielęgnując je przez dłuższy czas, sprecyzowałam jego wizję – wyobraziłam sobie taki portal, jaki sama chciałabym czytać codziennie, popijając poranną kawę.

Jestem niepoprawną marzycielką z wyboru, a podążanie za marzeniami stało się moim sprawdzonym przepisem na szczęście. Codziennie robię małe kroczki w kierunku szczęścia, zwalczam strach przed porażką i znajduję w sobie odwagę do dokonywania rzeczy pozornie niemożliwych. Nothing is impossible.

W puzderku moich pasji znajdziecie również żeglarstwo, fotografię, sztukę makijażu, a także poznawanie inspirujących ludzi, którzy motywują mnie do sięgania po następne marzenia. Do ich grona zaliczam również osoby, z którymi współtworzę portal Kulturantki.pl – bez ich zaangażowania i pasji, moje marzenie o portalu (i po trosze nasze wspólne) nie mogłoby się ziścić. Poznajcie je!

Artykuły Anny znajdziesz tutaj.

EWAEwa – specjalista ds. PR, redaktor portalu

Pisanie jest dla mnie sposobem na wyrażanie siebie. Moje marzenia i aspiracje zawodowe są związane z szeroko rozumianymi badaniami społecznymi. Interesuje mnie opis i analiza zjawisk społecznych i kulturowych, relacje międzyludzkie oraz spostrzeżenia na ich temat. Wyznaczam sobie bliskie i dalekosiężne cele, które sukcesywnie realizuję. Jednym z nich jest dzielenie się swoimi pasjami, wiedzą i refleksjami z czytelnikiem. Umożliwiła mi to współpraca z portalem i pełnymi optymizmu redaktorkami. W życiu prywatnym jestem młodą mamą, zapaloną czytelniczką książek psychologicznych, społecznych, przygodowych i sensacyjnych. W wolnych chwilach zatracam się w tańcu w rytmach muzyki latino. Lubię, kiedy w zorganizowany dzień wkradnie się odrobinę spontaniczności i szaleństwa.

Artykuły Ewy znajdziesz tutaj.

KASIAKasia – redaktor portalu

Od wczesnych lat zafascynowana byłam dziennikarstwem i z tym wiązałam swoje plany na przyszłość. Porzuciłam je jednak na rzecz studiów pedagogicznych i stąd jestem kim jestem, czyli nauczycielem. Bycie współtwórcą portalu Kulturantki.pl jest dla mnie pewnego rodzaju powrotem do marzeń z lat nastoletnich.

Zakochana w książkach, scrapbookingu i filmach Marvela, mająca eklektyczny gust muzyczny miłośniczka kotów, uwielbiająca teatr i musicale. Uzależniona od biegania, fanka ruchu na świeżym powietrzu. Prywatnie żona i mama małego „cukiereczka”.

Artykuły Kasi znajdziesz tutaj.

Eliza_bioEliza – redaktor portalu

Debiutowała w 2010 roku książką „Nieporządna?”, która wśród czytelników wzbudziła wiele kontrowersji. W 2012 roku ukazała się jej kolejna powieść „Sinicuik”, określana mianem „niebezpiecznej”. W tym roku ukazała się jej kolejna książka pt. „Placebo”. Laureatka Literackiej Przepustki magazynu „Zwierciadło”. Na co dzień prowadzi swój autorski blog, który możecie poczytać pod tym adresem: www.blog.elizachojnacka.pl.

Artykuły Elizy znajdziesz tutaj.

ANETAAneta — redaktor portalu.

Prywatnie romantyczna dusza, ciągle w biegu i żyjąca na walizkach. Wolny czas spędza w bibliotekach i za radiowym mikrofonem. Nie wyobraża sobie życia bez książek i dobrej kawy.

 

Artykuły Anety możesz przeczytać tutaj.

  • marss

    Piękniutkie oczy pani Anny.

  • Ali

    Gratulacje! Cieszę się że udało się Aniu stworzyć Ci ten portal, i wraz z pełnymi pasji współtwórczyniami dbacie o to miejsce:) Powodzenia oraz nigdy nie kończących się tematów, ale o to napewno martwić się nie musicie ; -)
    Pozdrawiam! -Ali