konkurs-plyta

Dzisiaj rozpoczynamy nasz ostatni konkurs świąteczny, wszystkie kolejne będą miały swój finał już po Bożym Narodzeniu. Na koniec zostawiłyśmy coś specjalnego. Chcemy przekazać w Wasze ręce album „Magiczny czas”, który stanie się fantastycznym dopełnieniem Świąt.

Fragment recenzji: „Płytę nagrało wielu znakomitych muzyków. Część utworów to powszechnie znane kolędy w ciekawej interpretacji, część to zupełnie nowe świąteczne piosenki. To, co jest bardzo charakterystyczne, to naprzemienność utworów spokojnych i żywszych. Znanych i nowych. Całość tworzy fantastyczną wirtuozję i połączenie wszystkiego, co towarzyszy Bożemu Narodzeniu. Jest radość, jest ciepło, jest pogodny nastrój, ale jest też miejsce na kontemplację, wyciszenie wśród bicia dzwonów i dźwięku chóru. Wesołe aspekty świąteczne zderzają się z donośną i uroczystą atmosferą.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe także jest muzyczne:

Do, której piosenki z motywem świąt masz największy sentyment i dlaczego?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 9 do 16 grudnia 2016 roku.

Nagrody:

5 x album „Magiczny czas”

Fundatorem nagród jest MJM Music.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

ufaeoqjiw2dsl82rkm9l

magiczny-czas