pokusa konkurs

Wszystkie fanki gorących, książkowych klimatów i wszystkie miłośniczki Greya zapraszamy do udziału w kolejnej zabawie. Główną rolę zagra w niej „Pokusa”, pierwszy tom erotycznej trylogii „Uwikłani” autorstwa Laurelin Page.

Jeśli skusicie się sięgnąć po „Pokusę”, zarezerwujcie sobie wolny wieczór (i kawałek nocy), rozsiądźcie się wygodnie i przygotujcie dobrą kawę lub wino, bo od tej książki po prostu nie da się oderwać . Uchodzi ona za lepszą niż Grey, czy jest tak w rzeczywistości? Drogie Panie, przekonajcie się same!

Do wygrania są trzy egzemplarze „Pokusy” Laurelin Page, a żeby je zdobyć wystarczy wykonać zadanie konkursowe:

Pokaż nam, jaką książkę nosisz aktualnie w swojej torebce i czytasz ją w każdej wolnej chwili w ciągu dnia. Zrób zdjęcie książki w torebce lub obok torebki i pochwal się nim w komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage’u.

Na Wasze odpowiedzi czekamy od 18 stycznia do 1 lutego 2016. Jak w każdym naszym konkursie liczy się kreatywność i wyobraźnia, a tego naszym Czytelniczkom nie brakuje :) Zastrzegamy, że tylko odpowiedzi udzielone na Facebook’u będą brane pod uwagę.

Aby jeszcze bardziej rozbudzić Wasz apetyt na tą pikantną lekturę, zachęcamy do zapoznania się z recenzją książki  i cytatem z książki:

„Hudson wydawał się zafascynowany moją niedolą.

– Dobrze, weźmy na tapetę moją ofertę zatrudnienia, a tę konkretną sprawę przedyskutujemy później. Proszę, zrozum, że to dwie zupełnie odrębne kwestie. Nie chciałbym, żebyś pomyślała, że mój seksualny pociąg do ciebie ma jakikolwiek związek z teatrzykiem dla moich rodziców i przyjaciół.

Ogarnęło mnie absurdalne roztrzepanie. Hudson Pierce mnie pragnął. A ja byłam o krok od zaprzepaszczenia tego przez swoją neurotyczną reakcję. Zmarszczyłam brwi, próbując się skupić.

– J-ja nie wiem, jak reagować na kogoś twierdzącego, że mnie pożąda.

Pierce spochmurniał, lecz jego usta nawet ułożone w podkówkę były stworzone do całowania.

– Czy żaden facet przede mną ci tego nie powiedział?”

Pokusa_okladka_72dpi

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece

site-logo