Dziś mamy dla Was coś mrocznego, co trzyma w napięciu do samego końca. To pakiet znakomitych książek od Wydawnictwa NieZwykłego, czyli „Bang” oraz „Skradzione laleczki”.

Fragment recenzji „Skradzionych laleczek”: Ker Dukey i K. Webster są zdecydowanie szalone, pokręcone i mają niesamowitą wyobraźnię. Nie jest prosto wcielić się w rolę psychopatycznego mordercy i jego ofiary. Na dodatek zbudować tak pokręconą fabułę, która wielokrotnie zaskoczy swoimi zwrotami akcji. Ta powieść jest brutalna, mroczna, ale jednocześnie fascynująca. Pochłania tak mocno, że nie byłam w stanie oderwać się od niej nawet na chwilę, mimo że była już noc, a wszyscy wokół spali. Co z tego, że w trakcie i po jej lekturze bałam się po ciemku przejść przez mieszkanie, by położyć się spać. Nic nie było ważne. Musiałam poznać finał tej historii, który po prostu wgniótł mnie w fotel. Spodziewałam się, że autorki zakończą ją cliffhangerem, jednak nie spodziewałam się, że poprzedzać go będą tak drastyczne wydarzenia. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Bang”: Dawno nie miałam takiego problemu z napisaniem recenzji, jak dziś. I nie wynika on z tego, że książka mi się nie podobała, co to, to nie. Po prostu im bliżej będzie finału, tym bardziej ta książka będzie Wam robić wodę z mózgu. Nie wierzycie mi? Przekonajcie się sami. I po lekturze „Bang” podzielcie się ze mną swoimi przemyśleniami. Recenzja będzie stosunkowo krótka i zwięzła, by nie spoilerować Wam zbyt dużo i nie psuć zabawy przy odkrywaniu tajemnic głównej bohaterki. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Co powinien mieć w sobie dobry thriller?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 18 lipca do 1 sierpnia 2018 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Bang” i „Skradzione laleczki”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ