Dziś mamy dla Was kolejny konkurs, w którym możecie wygrać pakiet książek od Wydawnictwa NieZwykłego. Jesteście gotowi na zabawę?

Fragment recenzji „Kulti”: Ilość humoru, umieszczonego na kartach tej powieści, mogłaby zasilić nie jedną żarówkę, a może i coś większego. Czytając „Kulti” będziecie śmiać się od początku do samego końca. W najmniej oczekiwanych momentach. Uważajcie, jeśli będziecie spędzać z nią czas w miejscu publicznym lub w towarzystwie. Parsknięcia śmiechem podczas czytania – gwarantowane. Lektura tej powieści to znakomita rozrywka na smutne, szare, jesienne wieczory, by poprawić sobie samopoczucie w nadchodzące chłodne dni. Nie ma tu mocno dramatycznych wydarzeń, choć będą chwile, gdy wstrzymacie oddech oczekując na wyjaśnienie sytuacji. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Revived”: Kiedy w moje ręce trafił egzemplarz „Revived”, wiedziałam jedno i to zanim zaczęłam czytać tę książkę – jest po prostu zbyt cienka. Nie myliłam się ani trochę. Powieść czyta się ekspresowo, wręcz ją pochłaniając. Kartki przelatują pod palcami w bardzo szybkim tempie. Im bardziej zagłębiamy się w fabułę, tym bardziej chcemy wiedzieć, co wydarzyło się później. Pojawia się też paradoks chęci jednoczesnego szybkiego dotarcia do finału historii i przeciągania tego faktu jak najdłużej by móc delektować się jej lekturą. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jaka dyscyplina sportowa jest Twoją ulubioną?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 26 września do 10 października 2018 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Kulti” i „Revived”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ