Ponieważ tak wiele razy przekonałyśmy się, że Wasza wyobraźnia jest niesamowita, do dzisiejszego konkursu ułożyłyśmy pytanie dające ogromne pole do popisu i dużą dowolność. Coś nam mówi, że ostatecznie z udzielonych odpowiedzi mogłoby powstać całkiem fajne opowiadanie. Jesteście ciekawi? Nagrodami będą książki „Hobbysta” Agnieszki Pruskiej. Cóż można powiedzieć na temat tego kryminału?

konkurs

Książki z wątkiem kryminalnym lub sensacyjnym są konstruowane na co najmniej kilka sposobów. W części z nich, na pierwszy plan wysuwa się życie osobiste bohaterów, w innych nie brakuje zawrotnych pościgów po kilku krajów. To, czym wyróżniają się książki Agnieszki Pruskiej, to niezwykle drobiazgowo opisany proces dochodzenia aż do momentu znalezienia zbrodniarza. Jakbym miała porównać styl pisarski autorki i fabułę, to jedyne co przychodzi mi na myśl to serial „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami”.  A więcej dowiecie się z recenzji. 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać książkę? Pod postem konkursowym na Facebooku, należy wykonać zadanie konkursowe. A brzmi ono następująco…

Na jeden dzień stajesz się policyjnym detektywem. Jaką sprawą kryminalną chciałbyś się zająć i dlaczego?

Do wygrania będą trzy egzemplarze książki „Hobbysta”. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Oficynka.

Ale uwaga! Książki będą wyjątkowe! Tym razem pojawi się w nich imienna dedykacja autorki specjalnie dla naszych Czytelników. Zainteresowani? W imieniu swoim, Pani Agnieszki Pruskiej i Wydawnictwa Oficynka, serdecznie zachęcamy do udziału.

Na Wasze odpowiedzi czekamy od 15 do 29 marca 2016.

Regulamin konkursu możesz pobrać TUTAJ 

oficynka

hobbysta