baner maratonu

Kilka dni temu, wspominaliśmy Wam na naszym facebookowym fanpage’u, że w kwietniu do Polski przyjeżdża pisarka Colleen Hoover, której powieści Maybe Someday oraz Hopeless recenzowałam na naszym portalu. Królowa New Adult zawita nad Wisłę w dniach 11 – 15 kwietnia i odwiedzi trzy miasta – Warszawę, Poznań i Kraków.

W związku z jej przyjazdem, Dominika z bloga Bookaholic.  zaprosiła do współpracy siedem polskich blogerek książkowych, fanek autorki, wśród których znalazły się również Kulturantki, reprezentowane przeze mnie. Wspólnymi siłami poprowadzimy dla Was na Facebooku Maraton Czytelniczy z Colleen Hoover. Jest to wyjątkowe wydarzenie, gdyż zostało stworzone przez fanów dla fanów.

Każda blogerka będzie prezentować Wam inną książkę, zgodnie z podanym harmonogramem. Ostatniego dnia, przeznaczonego na daną książkę, będziemy o niej dyskutować. Chciałybyśmy abyście podzielili się swoimi wrażeniami po jej przeczytaniu, ulubionymi fragmentami, cytatami, tym, co Wam się spodobało najbardziej, a także tym, co Was najbardziej wzruszyło lub zaskoczyło.

Zabawę zaczynamy w dniu dzisiejszym, książką „Pułapka uczuć”, czyli debiutancką powieścią Colleen Hoover. Ta wspaniała książka przypadła w udziale właśnie nam, Kulturantkom. Książki czytane i omawiane będą zgodnie z poniższym rozkładem:

Pułapka uczuć – 15.03 – 18.03 Kasia z https://www.kulturantki.pl/
Nieprzekraczalna granica – 19.03 – 22.03 Ola z https://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/
Ta dziewczyna – 23.03 – 26.03 Daria z https://ksiazkajestniczymogrod.blogspot.com/
Hopeless – 27.03 – 30.03 Agata z https://roseperdu-books.blogspot.com/
Losing Hope – 31.03 – 03.04 Iza z https://poczytajmycos.blogspot.com/
Szukając kopciuszka – 04.04 – 07.04 Edyta z https://bukowakraina.blogspot.com/
Maybe someday – 08.04 – 12.04 Ania z https://suomianne.blogspot.com/
Ugly love – 13.04 – 15.04 Dominika z https://lifebybookaholic.blogspot.com/

Zapraszam Was do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Jeśli już czytaliście książki, przeczytajcie je jeszcze raz i odświeżcie te wspaniałe historie. A jeśli jeszcze nie sięgnęliście po twórczość autorki, to macie na to najlepszą okazję. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Czekam na Was.

Kasia