Komisarz Uszkier powraca! A wraz z nim konkurs, w którym wygrać będziecie mogli egzemplarze najnowszej powieści Agnieszki Pruskiej, czyli „ Spadkobiercy”.

Fragment recenzji: Książka zaskakiwała mnie co chwilę. O ile wcześniejsze książki Agnieszki Pruskiej przypominały mi nieco serial CSI, o tyle „Spadkobierca” to coś jeszcze bardziej ekstra. Jest ogromna dawka napięcia, jeszcze więcej znaków zapytania. Szczerze mówiąc uważam, że ten tytuł może śmiało konkurować z kryminałami wychodzącymi spod pióra najbardziej popularnych pisarzy polskich i zagranicznych. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Moja ulubiona seria kryminalna to … (uzasadnij)

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 8 do 22 czerwca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Spadkobierca” Agnieszki Pruskiej

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Oficynka.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ