Dziś mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest powieść Agnieszki Rusin, „Nikt nie może się dowiedzieć”, czyli nasz patronat medialny. Zapraszamy wszystkich fanów powieści obyczajowych.

Fragment recenzji: Historia Oli z całą pewnością spodoba się fanom powieści Doroty Schrammek. Styl pisania Agnieszki Rusin, a także jej pomysł na fabułę przywiódł mi od razu na myśl powieści tej autorki. Historia ta jest dojrzała, bardzo emocjonalna, porusza trudny temat i jest dosłownie wzięta z życia. Tak naprawdę mogłaby przydarzyć się każdej czytelniczce. Bo raczej to kobiety są grupą odbiorców tej powieści. To opowieść, którą pochłoniecie w kilka godzin w ciągu dnia lub jeden wieczór. Trudno się od niej oderwać, nie wiedząc, co wydarzy się dalej.  Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Czy warto skrywać tajemnice przed bliskimi osobami?

 

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 6 do 20 czerwca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Nikt nie może się dowiedzieć” Agnieszki Rusin

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Lucky.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ