Wygraj audiobook „Szczęśliwy pech”

konkurs pechJeden audiobookowy konkurs zakończony, rozpoczynamy kolejny! Do wygrania będzie „Szczęśliwy pech” Iwony Banach. Potrzebujecie dużej dawki poczucia humoru? To coś w sam raz dla Was!

Rafał mieszka wraz ze swoim psem Szatanem w dużym domu na Topolowym Wzgórzu, dosłownie na odludziu. Z powodu złośliwości byłej żony, niespodziewanie zostaje zmuszony do zapewnienia noclegu i zamieszkania z Reginaldą Kozłowską, chodzącym kataklizmem. To właśnie była żona, po złości i za jego plecami, wynajęła Regi pokój, by ta mogła spędzić tam wakacje i zająć się w spokoju pisaniem swojej książki. Niestety już od samego początku są z nią wyłącznie kłopoty. Ponieważ Regi, to chodząca katastrofa, tajfun i wszystkie plagi egipskie w jednym. Gdzie się nie znajdzie, tam powoduje niekontrolowane szkody. Nie inaczej jest w domu Rafała. Więcej na temat audiobooka znajdziecie na naszej stronie.

Fragment audiobooka

Pytanie konkursowe brzmi następująco:

Czy spotkała Cię sytuacja, która początkowo pechowa, miała szczęśliwe zakończenie?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 15 do 29 czerwca 2016 roku.

Nagrody:

1 x audiobook „Szczęśliwy pech” Iwony Banach

Fundatorem nagród jest Audiobook.pl

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logoaudio