konkursprzebaczenie

„Droga do przebaczenia” to druga książka Katarzyny Łochowskiej, której akcja rozgrywa się w malowniczym Ukojeniu. Kto ma ochotę na przygodę wśród wiejskich krajobrazów? Ale uwaga! Tym razem nie jest to sielanka… Jeśli jesteście ciekawi dalszych losów bohaterów, weźcie udział w naszym konkursie, a być może jeden z dwóch egzemplarzy „Drogi do przebaczenia” trafi właśnie do Was!

Zarys fabuły „Drogi do przebaczenia”: „Narratorką „Drogi do Ukojenia” była Katarzyna Malinowska, która w „Drodze do przebaczenia” schodzi na dalszy plan. Narratorką drugiej książki jest koleżanka Kasi, Julita Miecznikowska. Rudowłosa przedszkolanka, w okularach i staromodnych ubraniach. Dwudziestosiedmioletnia panna i właścicielka kota. I siostra Rafała, znanego już z poprzedniej powieści redaktora naczelnego regionalnej gazety. Rafał od zawsze miał tendencje do ładowania się w kłopoty, jednak tym razem miesza w nie swoją siostrę. Przychodzi do niej z podbitym okiem i przekazuje kopertę, której pod żadnym pozorem nie może nikomu oddać, sam znika i nie ma z nim kontaktu. Julita szybko orientuje się, że znalazła się w niebezpieczeństwie, kiedy to do jej domu zaczyna przychodzić Ostry, dopominający się kontaktu z Rafałem, grożący i przystawiający pistolet.” Więcej na temat książki znajdziecie w naszej recenzji. Zachęcam także do lektury recenzji pierwszej książki Katarzyny Łochowskiej – „Droga do Ukojenia” i wywiadu z autorką.

Ponieważ przebaczanie sobie i innym odgrywa w książce istotną rolę, pytanie konkursowe brzmi następująco:

Dlaczego warto przebaczać?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 4 do 18 listopada 2016 roku.

Nagrody:

2 x książka „Droga do przebaczenia” Katarzyny Łochowskiej

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

białe pióro

droga do przebaczenia - Front