Kto ma ochotę razem z nami wyruszyć w najdalsze zakątki galaktyki? Chcemy zaprosić w kosmiczną podróż wszystkich fanów książek fantastycznych i przygodowych. Nagrodą w naszym konkursie będzie tytuł „Daleka droga do małej, gniewnej planety” Becky Chambers.

Fragment recenzji: „Główną bohaterką jest Rosemary Harper, mieszkanka Marsa, która dołącza do załogi statku kosmicznego. „Wędrowiec” lata świetności ma już za sobą, a osoby, które znajdują się na jego pokładzie to cała paleta osobowości. Już na wstępie mamy do czynienia z kilkoma gatunkami istot o różnych upodobaniach, cechach wyglądu i charakteru. Sam statek odpowiada za tzw. wybijanie tuneli w czasoprzestrzeni pomiędzy planetami albo galaktykami.

Rosemary ma być na „Wędrowcu” urzędniczką, ale już od pierwszych rozdziałów widzimy, że nie chodzi tylko o nowe zatrudnienie. Dziewczyna przed czymś uciekła. Nie chce opowiadać o swojej przeszłości, chociaż bardzo szybko można się zorientować, że jej rodzina jest zamożna. Kobieta nie spodziewa się wiele po statku, jednak znajduje na nim schronienie”. Całość znajdziecie na naszej stronie.

Zadanie konkursowe:

Wytęż swoją wyobraźnię i stwórz gatunek mieszkający w odległej galaktyce.

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 18 października do 1 listopada 2017 roku

Nagrody:

3x książka „Daleka droga do małej, gniewnej planety” Becky Chambers.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Zysk i S-ka

Koszty wysyłki nagrody pokrywa Wydawnictwo Zysk i S-ka. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ