Dzisiejszy konkurs to gratka dla fanów wyciskaczy łez, gdyż do wygrania jest książka „Córka opiekuna wspomnień” od Wydawnictwa Replika.

Fragment recenzji: Początek książki wbił mnie w ziemię, koniec przepłakałam. (Przypominam, że płacz niekoniecznie musi oznaczać brak happy endu. To, co dla jednego jest szczęśliwym zakończeniem, dla drugiego nie musi.) Pomiędzy widełkami znalazłam rzeczy, które na przemian zastanawiały mnie, wzruszały, złościły i zachwycały. Nie było tam miejsca na obojętność czy znudzenie. Kim Edwards szybko i skutecznie dociera do emocji odbiorcy. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Fikcja czy literatura faktu? Która forma bardziej pasuje do ciężkiej tematyki?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 26 lipca do 9 sierpnia 2019 roku.

Nagrody:

3x książka „Córka opiekuna wspomnień” Kim Edwards

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Replika

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ