Wiele naszych Czytelniczek z zapartym tchem czyta książki K.N. Haner. Drogie Panie, dzisiejszy konkurs jest z myślą o fanach twórczości tej autorki. Do wygrania będzie tytuł „Przebudzenie Morfeusza”. Która z Was nie może doczekać się lektury?

Fragment recenzji: „Po zniknięciu Adama z życia Cassandry, dziewczyna postanawia wrócić do swojej matki, do Toronto. Próbuje ponownie nawiązać z nią normalne relacje, w czym niewątpliwie pomaga jej mały Tommy, czyli ich mały synek. To właśnie dzięki temu maluchowi, Cass ma siły by codziennie stawiać czoło kolejnym trudnościom, żyć i walczyć o lepszą przyszłość dla siebie i dziecka. Nie chcąc być zależną i utrzymywaną przez matkę, dostaje pracę w małej firmie architektonicznej. Tam poznaje Kyle i Willa, z którymi pracuje, gdyż, jak to u Casandry zazwyczaj bywa, przyciąga do siebie facetów. Niespodziewanie, po ponad dwóch latach, w jej życiu zjawia się oczywiście Adam „Morfeusz” McKey. Mimo, że dziewczyna ma do niego ogromny żal, nadal go kocha, co nie pomaga jej w nowej sytuacji, w której się znaleźli. Niestety wraz z Adamem powracają koszmary z przeszłości, powraca mitologiczna mafia i nie kto inny, jak największy koszmar Cass, czyli Eros. Czy dziewczynie uda się uwolnić ze szponów prześladującej ją mafii i ocalić przed nią najbliższe jej osoby?” Więcej na naszej stronie.

Pytanie konkursowe, które ułożyła dla Was autorka:

 Co chcielibyście powiedzieć swojemu ulubionemu bohaterowi na zakończenie serii książek z nim związanych?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 27 września do 11 października 2017 roku.

Nagrody:

4xksiążka „Przebudzenie Morfeusza” K.N.Haner

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Sensus

Koszty wysyłki nagrody pokrywa zwycięzca. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ