Już za niecałe trzy tygodnie premierę będzie miała nowa książka K.N. Haner, czyli „Zakazany układ”, którą Kulturantki objęły patronatem medialnym. Jednak w tej chwili mamy dla Was konkurs związany z wcześniejszą powieścią autorki. Do wygrania ostatni tom trylogii „Mafijna miłość”, czyli „Przebudzenie Morfeusza”. Kto jest chętny na jeden z egzemplarzy naszego wcześniejszego patronatu medialnego?

Fragment recenzji: Śmiało mogę to przyznać, z ręką na sercu, że „Przebudzenie Morfeusza” to najlepsza część z całej trylogii. Nie zdarza się zbyt często w seriach, by taka sytuacja miała miejsce w przypadku ostatniego tomu. Kasia Haner postawiła zdecydowanie na akcję, ale tę sensacyjną. Ponownie znajdziecie tu mniej erotyki, na rzecz sensacji, grozy, napięcia, a nawet wątków kryminalnych. To znakomity, trzymający w napięciu thriller z erotyzmem w tle. A wszystko to zawarte jest na 528 stronach, z czego wszyscy powinni się cieszyć, gdyż jest to naprawdę znakomite zakończenie mafijnej serii. Książkę tę czytałam dwukrotnie i za każdym razem zarwałam z nią noc, bo nie mogłam oderwać się od lektury. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jaki jest najlepszy sposób na szybkie przebudzenie?

Odpowiedź należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 26 do 28 stycznia 2018 roku.

Nagrody:

5x książka „Przebudzenie Morfeusza” K.N. Haner

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Editio Red.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ