hudson-recSeria książek „Uwikłani” od początku cieszy się wśród naszych Czytelniczek dużym powodzeniem. Czy jesteście już po lekturze części „Uwikłani. Hudson”? Jeśli nie, w naszym konkursie macie szansę, ją zdobyć!

Fragment naszej recenzji: „Hudson Pierce, niespełna trzydziestoletni milioner, jedna z najlepszych partii w Nowym Jorku. W życiu osiągnął już prawie wszystko, a nadal mu mało. Może mieć wszystko, czego zapragnie, ma władzę, pieniądze, cały świat leży u jego stóp. Ze swoją pozycją mógłby mieć każdą kobietę, ale nie lubi się wiązać. Wszystko zmienia jedna kobieta – Alayna Withers. Piękna i diabelnie inteligentna. Przyciąga Hudsona swoją tajemniczością i nie daje mu o sobie zapomnieć. Jak doszło do ich poznania? Do jakich sztuczek się uciekał, żeby ją zdobyć? Jaką rolę w całej historii odegrała Celia, przyjaciółka Hudsona? Poznajcie historię tego burzliwego, pełnego namiętności, elektryzującego romansu, tym razem widzianego oczami Hudsona.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe nie tylko związane jest z książką, ale także pobudzające wyobraźnię. Drogie Panie, jak sobie z nim poradzicie?

 Kogo i dlaczego obsadziłabyś w głównej roli w ekranizacji książki „Uwikłani. Hudson”?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 21 listopada do 5 grudnia 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Uwikłani. Hudson” Laurelin Paige

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

kobiece

hudson