zimowy relaks z książkąJeśli Twoje wieczory w ostatnim czasie ciągną się w nieskończoność i masz już dość banalnej telewizyjnej ramówki, w chłodny wieczór sięgnij nie tylko po koc, ale i książkę. Po całym dniu pełnym wrażeń warto zapewnić sobie chwile wytchnienia – w tej kwestii nic nie zapewni Ci lepszej pomocy niż książka.

Romans z dreszczykiem

Oprócz oczywistych propozycji zimowych thrillerów, które mrożą krew w żyłach ożywiając ducha, podobne odczucia zbudują w Tobie burzliwe romanse i literatura erotyczna. Inspirujące i dramatyczne historie kobiet zmagających się z własnymi uczuciami z dodatkiem odważnych opisów erotycznych mogą być tym, co miejscami przyprawi Cię o ciepłe wypieki na twarzy, ale też stosownie zwolni w odpowiednim momencie. Jeśli chcesz wciągnąć się w fascynujące przygody Laury lub zatopić w dramatach Weroniki, z pewnością powinnaś sprawdzić pozycje autorstwa Blanki Lipińskiej (https://livro.pl/blog/blanka-lipinska-ksiazki-ktore-sa-naszpikowane-akcja) i Katarzyny Michalak.

Książki dla kobiet (https://livro.pl/blog/ksiazki-dla-kobiet-jak-z-zycia-wziete) nie muszą być jedynie fabularne. Wartymi zainteresowania pozycjami są też poradniki dla kobiet. Jeśli szukasz inspiracji w kuchni lub chcesz żyć bardziej ekologicznie, poszerz swoją wiedzę z Livro. W naszej ofercie znajdziesz też książki idealne, by rozpocząć samodoskonalenie się.

A może lampka wina zamiast herbaty?

Zdecydowanie nic lepiej nie pasuje do literatury romantycznej niż lampka wina. Zapal kilka świeczek lub rozpal w kominku i owiń się ciepłym kocem – tyle wystarczy, by książka, którą chcesz przeczytać już od dawna, sprawiła Ci więcej radości niż kolejny program telewizyjny, dotyczący tego samego problemu, co każdy inny. Twoim rozwiązaniem jest ucieczka w świat literatury, który nigdy nie zawiedzie i zawsze przedstawi Ci fascynujące i wciągające historie. Romanse w Livro.pl to propozycje wybrane starannie, by zadowolić Twój wysublimowany gust.

Znajdziesz u nas książki, które nie tylko poruszają aktualne tematy i są osadzone w XXI wieku, ale też dzieła o nieszablonowej strukturze, w których fikcja będzie przeplatała się z faktami historycznymi – jak ma to miejsce w przypadku książki „Żądze Kleopatry”. Jeśli z kolei wolisz klasykę gatunku, nie zapomnieliśmy o Danielle Steel, której książki niezmiennie zachwycają. Nawet jeśli to Twój pierwszy raz, nie masz się czego bać – niezależnie od tego, na co postawisz, książki obyczajowe i romantyczne z pewnością sprostają Twoim wymaganiom.


Artykuł powstał we współpracy z księgarnią Livro.pl