Od dawna wiadomo, że to, co ląduje na naszych talerzach ma wpływ na nasz wygląd i nasze zdrowie. Ostatnimi czasy wokół zdrowego odżywiania narosło wiele mitów. Książka Josepha Mercoli „Dobry tłuszcz. Najlepsze paliwo dla organizmu” skutecznie rozprawia się z wieloma z nich. 

Dr Mercola przedstawia skuteczną terapię opartą na diecie, która poprawia sprawność mózgu, podnosi odporność, zwiększa poziom energii, a nawet leczy raka. Opiera się na wynikach najnowszych badań i przekonuje, że nasza podatność na choroby i powracające problemy zdrowotne wynikają z tego, że nie dostarczamy organizmowi wystarczających ilości paliwa w postaci zdrowych tłuszczy. 

Książka, która obala mity 

Joseph Mercola przekonuje, że tłuszcz jest dobry dla naszego organizmu i jeśli całkowicie wykreślamy go z naszej diety, popełniamy olbrzymi błąd. Z książki Mercoli można dowiedzieć się, jak dużo i jakie tłuszcze powinniśmy spożywać, żeby miały pozytywny wpływ na nasz organizm. Dr Mercola wyjaśnia też, co jest zdrowsze: masło czy smalec? Jego książka to kompedium wiedzy dla osób, które chcą zmienić swoje odżywianie i schudnąć. Dzięki niej można na nowo poczuć się dobrze w swoim ciele i podreperować swoje zdrowie. Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem!

Kim jest autor?

Dr Joseph Mercola jest słynnym lekarzem i światowej sławy autorytetem w dziedzinie medycyny naturalnej. Specjalizuje się w naturalnych metodach odnowy biologicznej, a jego badania i działalność na tym polu zaowocowały wprowadzeniem wielu potrzebnych zmian do obecnego systemu opieki zdrowotnej. Jako lekarz przez dwadzieścia pięć lat sprawował opiekę medyczną nad tysiącami pacjentów, a w 1997 roku stworzył Mercola.com: stronę internetową uznaną za najlepsze na świecie źródło wiedzy o naturalnych metodach leczenia. Doktor Mercola to nie tylko autor bestsellerowej książki, ale także specjalista, pojawiający się często w roli eksperta w mediach.


Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu: