Dzisiejszy konkurs spodoba się fanom mocniejszych wrażeń, do wygrania bowiem jest powieść „Sprint” od wydawnictwa Zysk i S-ka.

Fragment recenzji: Powszechnie uważa się, że nie istnieje coś takiego jak zbrodnia doskonała, że zawsze zabójca pozostawia jakiś ślad, jednak czasem jest on trudno dostrzegalny i zamaskowany. Czy i tym razem uda się rozwikłać tajemniczą śmierć w samym środku korporacyjnego zgiełku? SPRINT to polski kryminał, którego akcja rozgrywa się w samym centrum informatycznego świata. Fenomenem książki jest niepodważalnie fakt, że posiada ona trzech autorów, co moim zdaniem jest niezłym wyczynem. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedz na pytanie:

Czy można dokonać zbrodni doskonałej?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 29 marca do 12 kwietnia 2019 roku.

Nagrody:

4x książka „Sprint” Piotra Kuzio, Marcina Majchrzaka, Grzegorza Sudera

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Zysk i S-ka

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ