Dzisiejszy konkurs z całą pewnością spodoba się fanom fantastyki, gdyż do wygrania jest powieść „Wspólna orbita zamknięta” od wydawnictwa Zysk i S-ka.

Fragment recenzji: Akcja książki jest utrzymana w tym samym klimacie, co pierwszy tom. Dzieje się bardzo dużo i trzeba się przyzwyczaić do języka i pojęć używanych przez autorkę. Ogromna liczba gatunków, wielu zależności, miejsc potrafi wprowadzić zamęt, ale w miarę czytania coraz bardziej się angażujemy i jest to dla nas jasne. Sama lektura jest prosta w odbiorze, nieskomplikowana i odpowiednia też dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z książkami tego gatunku. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Lecisz w kosmos – czego nie może zabraknąć w Twojej rakiecie?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 3 do 17 października 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Wspólna orbita zamknięta” Becky Chambers

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ