konkurs dobre wieści

Dzisiaj chcemy zaproponować Wam nie powieść a biografię. I to nie byle jaką, bo rzeczniczki prasowej Białego Domu. Do wygrania będzie książka „Dobre wieści” Dany Perino. Kto ma ochotę powalczyć o ten tytuł?

Fragment naszej recenzji: Jednym tchem przeczytałam książkę „Dobre wieści” Dany Perino, najsłynniejszej rzecznik prasowej George’a W. Busha. A, że gdzieś w moich niespełnionych marzeniach było studiowanie dziennikarstwa, to szczerze przyznam książka wydała mi się idealna. Lubię podpatrywać sposób bycia osób, które potrafią walczyć o każdy dzień. Które są pracowite i wiedzą, że wszystko można osiągnąć poprzez ciężką pracę. Choć oczywiście we wszystkim należy zachować umiar i wiedzieć, że o swój czas prywatny należy zadbać. Kiedyś Dana Perino została zapytana co robi w wolnym czasie? Po dłuższym namyśle… odpowiedziała, że chodzi z psem do parku, ale ten ktoś powiedział, nie nie, nie chodzi mi o obowiązki, chodzi mi o twój wolny czas. Wtedy zrozumiała, że nie ma takiego. I postanowiła to zmienić. I udało się jej.

A pytanie konkursowe jak zawsze niebanalne:

Wyobraź sobie, że jesteś prezydentem i poszukujesz swojego rzecznika prasowego – na co być zwracał/a uwagę przy wyborze?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Na odpowiedzi czekamy od 1 do 15 lipca 2016.  


Nagrody:

2 x książka „Dobre wieści” Dany Perino

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Wydawnictwo_Kobiece

dobre-wieci-kobiece