konkurs miłość pod

Lato nieubłaganie dobiega końca i warto zaopatrzyć swoją biblioteczkę w nowe pozycje. Co powiecie na audiobook „Miłość pod koniec świata” Grzegorza Filipa? Czyta go Joanna Gajór, która w tym wydaniu nie raz wprowadza słuchacza w melancholijny nastrój. Do jesiennej aury pasuje również okładka. W naszym konkursie do wygrania są trzy egzemplarze tego tytułu.

Zarys fabuły: główni bohaterowie to Anna i Bernard. Anna jest nieszczęśliwą żoną wiecznie nieobecnego badacza, matką nastoletniego Eryka i dziennikarką. Ponieważ kobieta chce nie tylko utrzymać stanowisko, ale piąć się w górę po szczeblach kariery, postanawia udowodnić swoje umiejętności i bierze trudny temat w terenie, gdzie czeka ją dłuższe śledztwo. Na podstawie anonimowego donosu dostarczonego w szarej kopercie do redakcji, próbuje wniknąć w bogate elity. W hotelu, w którym się zatrzymuje poznaje Bernarda, tajemniczego mężczyznę, który ucieka przed swoją przeszłością. Zupełnie niespodziewanie pojawia się między nimi nić porozumienia i sympatii. Co jednak, kiedy okaże się, że mało przyjemne śledztwo w sprawie korupcji coraz bardziej będzie prowadziło Annę do Bernarda? Co może ukrywać przed światem? Co jest w jego przeszłości aż tak mrocznego? Bohaterowie muszą zmierzyć się z problemami, przeszłością, podjąć ważne i wyraźnie rzutujące na ich życie decyzje. Do tego dochodzi dojrzała i poważna miłość, przez co całość tworzy wyważoną mieszaninę różnych emocji. Więcej znajdziecie w recenzji, a tymczasem zachęcamy do wysłuchania krótkiego fragmentu:

Zadanie konkursowe brzmi:

Kochać, czy być kochanym? Co i dlaczego jest dla Ciebie ważniejsze?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 22 sierpnia do 5 września 2016 roku.

Nagrody:

3 x audiobook „Miłość pod koniec świata” Grzegorza Filipa

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Story Box

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo story

milosc-pod-koniec-swiata