Do dzisiejszego konkursu zachęcamy przede wszystkim fanów gorących książek i twórczości K.N. Haner. Do wygrania będzie tytuł „Na szczycie. Nieczysta gra” jej autorstwa. Kto ma ochotę na pikantną lekturę?

Fragment recenzji: „Życie Rebeki i Sedrika układa się wprost idealnie. W końcu ma się odbyć wymarzony ślub jak z bajki. Przyszli małżonkowie planują wieść szczęśliwe życie i założyć rodzinę. Jednak, jak wiadomo, w życiu nic nie jest proste, szczególnie, jeśli jest się znanym menadżerem popularnego zespołu rockowego. Sprawy nie ułatwia fakt, że Sedrick musi wyruszyć z zespołem w kilkumiesięczną trasę koncertową, po kraju, Europie i Australii. Nie jest to zbyt komfortowa sytuacja, dla młodego małżeństwa. Nie zawsze tęsknota i namiętność wystarczą, by podtrzymać związek w dobrej formie. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie stanąć tej dwójce na drodze, wszak są dla siebie stworzeni. Mimo to, przyjdzie im zmierzyć się z przeszłością i podjąć ważne decyzje, które mają zaważyć o losie ich oraz ich najbliższych.” Resztę znajdziecie na naszej stronie.

Ponieważ seria, której książka jest do wygrania nazywa się „Miłość w rytmie rocka”, nasze pytanie konkursowe brzmi:

Ulubiona rockowa piosenka. Za co ją lubisz/z czym ci się kojarzy?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 9 do 23 sierpnia 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Na szczycie. Nieczysta gra” K.N. Haner

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Wydawnictwo Novae Res.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ