avinion

Macie ochotę przenieść się w magiczny świat baśni? A może chcecie przyczynić się do powstania pełnej czarów opowieści? Dzisiaj będziecie mieli taką możliwość. Wspólnie z autorką książki „Tajemnica Avinionu”, Panią Katarzyną Dworską, przygotowałyśmy wyjątkowy konkurs, w którym nagrodą jest nie tylko książka…

Do krainy, którą władają kapłani Boga Jasności, która od wielu lat nie pamięta magii i czarów, w śnieżną zamieć trafia ciężarna kobieta, która gdy tylko rodzi córeczkę, umiera. Osiemnaście lat później, mimo miłości przybranych sióstr i rodziców, Sile chciałaby poznać swoje korzenie i miejsce, z którego pochodzi. Pragnienie to staje się jeszcze silniejsze, odkąd Sile przypadkiem wyczarowała ogień w kominku, a medalion, jedyna pamiątka po zmarłej matce, zaczyna świecić czerwonym światłem. Kiedy w nocy we śnie widzi małą osadę Witchcraft i rozmawia z jej przywódcą Eionem, za wszelką cenę próbuje ją odnaleźć. W tajemnicy przed rodziną wyrusza w podróż, która zmieni jej życie. Nie wie jednak, z jak wieloma niebezpieczeństwami i jak wielką magią przyjdzie jej się zmierzyć… Na jej drodze pojawia się taż tajemniczy i poszukiwany za morderstwa Farris. Chcecie wiedzieć więcej? Zachęcamy do lektury całej recenzji „Tajemnicy Avinionu”, którą znajdziecie na naszej stronie.

A teraz kolej na zadanie konkursowe, które przygotowała dla Was Pani Katarzyna:

Wymyśl bohatera, który mógłby pojawić się w drugiej części „Tajemnicy Avinionu” oraz jego krótką historię życia.

Nagrody:

3 x książka „Tajemnica Avinionu” Katarzyny Dworskiej 

Bohater stworzony przez osobę, która otrzyma I miejsce znajdzie się w następnej książce Katarzyny Dworskiej.

Na odpowiedzi czekamy od 11 do 25 maja 2016. Uwzględnione będą tylko te odpowiedzi, które pojawią się w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Papierowy Motyl.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo_papierowy1

tajemnica-avinionu-papierowy-motyl