konkurs wiosenny instaPonownie mamy konkurs specjalnie dla naszych obserwatorów w serwisie Instagram. Wiosna wkracza do nas wielkimi krokami, więc ogłaszamy wiosenny konkurs. Do wygrania będą książki Doroty Schrammek „Na brzegu życia”. A czego możecie spodziewać się po lekturze?

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są zaskakujące zwroty akcji, ciekawe i zabawne sytuacje, spora dawka humoru, ale także sporo momentów, przy których nie da się nie wzruszyć. Wiele wątków mogłoby zostać bardziej rozwiniętych, ale w związku z tym, że wkrótce pojawi się trzeci tom powieści, mam nadzieję, że autorka zadbała i o to. Powieść czyta się jednym tchem i mogłaby być, co najmniej, dwa razy tak obszerna. Pani Dorota pisze tak przyjemnie, że te dwieście pięćdziesiąt stron to zdecydowanie za mało

Pełną recenzję powieści znajdziecie tutaj.

Jakie jest zadanie konkursowe? Pokażcie nam na zdjęciu wiosnę wokół Was! W domu, ogrodzie, parku …

Co należy zrobić by wziąć udział?

  1. Udostępnij grafikę konkursową (post z grafiką konkursową znajdziesz tutaj)
  2. Opublikuj zdjęcie, które zgłaszasz na konkurs, oznacz nas w poście (nie na zdjęciu) wpisując @kulturantki i dodaj tag konkursowy #wiosnaukulturantek .

Konkurs trwa od 30.03 do 12.04.2016. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród wszystkich zgłoszonych zdjęć. Każdy może dodać tylko jedno zdjęcie.

Nagrodami w konkursie są 3 książki Doroty Schrammek „Na brzegu życia” ufundowane przez Wydawnictwo Szara Godzina.

logoszara

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

na-brzegu-zycia-b-iext31627073