Pociąga Cię nocne życie? Lubisz szaleć w klubach do białego rana? A czy wiesz, jak wygląda druga, znacznie mroczniejsza strona nocnego życia Warszawy?

Wieczna impreza, ekskluzywne kluby, najdroższy szampan, czerwony dywan, ścianki i paparazzi. Tak wygląda nocne życie w stolicy. Oczywiście jest to świat, do którego dostęp ma tylko elita. Nie jest to świat dla każdego.

 

Big city life

W tym świecie bardzo łatwo przekroczyć granicę. Potem są już tylko ustawki na ściankach, botoks, sponsoring. Nocne życie wciąga, mami swoim blaskiem i wiele obiecuje, dając w zamian bardzo niewiele.

Welcome to Spicy Warsaw odsłania kulisy nocnego życia, więc jeśli wolisz nie wiedzieć, do czego są zdolni ludzie zbyt mocno kochający pieniądze, najlepiej odłóż tę książkę.

Wraz z główną bohaterką jesteśmy bohaterami wielu dzikich imprez i orgii (często z osobami z pierwszych stron gazet), uczestniczymy w głośnych skandalach, zachłystujemy się najdroższym szampanem i narkotykami. Wyjeżdżamy spontanicznie do Monako, a w Monte Carlo gramy w najsłynniejszym na świecie kasynie.  Jest to książka, którą młode dziewczyny powinny potraktować traktować jako przestrogę. Jeśli raz wpadniesz w szaleńcze nocne życie Warszawy, nie będzie łatwo uwolnić się z jego objęć…

Welcome to spicy Warsaw to mocny debiut literacki Patrycji Strzałkowskiej, znanej polskiej celebrytki, gwiazdy MTV i warszawskich salonów. Patrycja napisała powieść inspirowaną prawdziwym życiem pewnych grup społecznych, mieszkających w Warszawie. Stworzyła ponury obraz ciemnej strony Warszawy, pokazała od kulis świat pełen imprez, narkotyków, dziewczyn na telefon i bogatych mężczyzn, którzy dostają wszystko, czego chcą. To najbardziej pikantna książka mijającego roku od Wydawnictwa Pascal. Czy odważycie się po nią sięgnąć?


Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu: