zabawkabogaKonkurs, jaki dzisiaj chcemy zaproponować jest pierwszym na naszym portalu, w którym do wygrania jest nie książka w wersji papierowej a audiobook!

Niedawno mieliście okazję zapoznać się z recenzją „Zabawki Boga” Tadeusza Biedzkiego. Lektorem audiobooka jest Roch Siemianowski. Więcej o książce przeczytacie tutaj. W swojej książce autor zachęca do podróży w czasie, w której czytelnik cofa się do początków chrześcijaństwa, następnie do średniowiecza. Opisywane są miejsca, miasta, które nie zmieniły się przez wieki. Od Francji przez Damaszek, Roha, Jerozolimę i kilka innych miejscowości, aż po Etiopię… To samo widzieli ludzie w I w. n. e., to samo w średniowieczu i to samo obecnie. Całość stanowi ciekawe zestawienie, które ukazuje niezwykłą podróż boskiego przedmiotu.

Do wygrania jest jeden audiobook, który powędruje do osoby, która pod zdjęciem na Facebooku (znajduje się ono tutaj), odpowie najciekawiej na pytanie: Jakie cechy powinien mieć lektor słuchanego przez Ciebie audiobooka i dlaczego?

Przypominamy, że tylko odpowiedzi udzielone w komentarzu na naszym fanpage’u będą brane pod uwagę.

Na Wasze odpowiedzi czekamy od 13.12 do 27.12.2015.

Na zachętę poniżej zamieszczamy fragment tego audiobooka:


Fundatorem nagrody jest:

logoaudio