Dziś mamy konkurs dla fanów mocnych wrażeń, bowiem do wygrania „Raw” oraz „Zło w zarodku” od Wydawnictwa NieZwykłego.

Fragment recenzji: „Raw Belle Aurorę mogliście poznać czytając wydaną przez Wydawnictwo NieZwykłe serię Friend-Zoned. Jeśli chcecie sięgnąć po „Raw” tylko dlatego, że polubiliście tę historię i styl pisania autorki, to przemyślcie sprawę jeszcze raz. Możecie być mocno zaskoczeni, kiedy zaczniecie czytać „Raw”. Ta książka jest niczym ciemna strona Belle Aurory. Jej najmroczniejsze i najgłębiej skrywane sekrety i fantazje. Momentami brutalna, mroczna, a niektórzy mogą wydawać się nawet zdegustowani tym, co czytają. Jeśli jednak kręcą Was mroczne historie czy też dark erotyki, nie boicie się przemocy lub brutalności, to „Raw” trafi w Wasze gusta. A na koniec, o czym jestem wręcz przekonana, czytając epilog, uronicie łzę lub dwie, ewentualnie całe ich morze i będziecie niecierpliwie oczekiwać drugiego tomu. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Zło w zarodku”: O ile w „Łabędziu i Szakalu” autorka skupiła się na samym Fredriku, o tyle czytając „Zło w zarodku” poznacie losy niemal wszystkich pojawiających się dotychczas bohaterów, a przede wszystkim wszystkich głównych członków Zakonu. Na dodatek jego skład się nieco rozszerzył. Za sprawą Nory i jej intrygi, poznamy mroczne i głęboko skrywane od lat sekrety każdego z jego członków. Przede wszystkim te, których żadne z nich nie chciało ujawniać, z szefem Zakonu, Victorem, na czele. Będzie szokująco, nerwowo i oczywiście nie zabraknie morderczych zapędów. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Za co lubisz mroczne historie?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 24 lipca do 7 sierpnia 2019 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Raw” i „Zło w zarodku”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ