Czekaliście na słodki konkurs z Belle Aurorą? Już jest. Zapraszamy do zabawy.

Fragment recenzji: Przyszedł smutny czas. Dlaczego smutny? Bo jest to niestety ostatni tom serii Friend-zoned. Co prawda Belle Aurora na swoim profilu w portalu goodreads.com ma wpisane, że będzie czwarty tom, opowiadający historię Loli i Trika, jednak od 2014 roku nic się nie zmieniło. Być może jeszcze kiedyś się tego doczekamy. Na pocieszenie jednak powiem Wam, że czeka na Was mnóstwo śmiechu i zabawy. Siostry Kovac, a przede wszystkim Helena, zadbają o to, abyście się nie nudzili. Są specyficznym rodzeństwem i w specyficzny dla nich sposób się do siebie zwracają. Helena w niczym nie odbiega od starszej od niej Natalie, więc jeśli czytaliście „Miłość po sąsiedzku”, to wiecie, czego możecie się spodziewać. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Babeczka idealna ma smak …

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 28 sierpnia do 11 września 2019 roku.

Nagrody:

1x książka „Słodkie szaleństwo” Belle Aurory

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ