Po raz kolejny zapraszamy użytkowników Instagrama do udziału w konkursie, w którym tym razem do wygrania będzie książka Jakuba Ćwieka, „Drobinki nieśmiertelności”, ufundowana przez Wydawnictwo SQN.

Fragment recenzji: Drobinki amerykańskiego światopoglądu. Jedne z nich są mroczne, w innych mamy nieco ironii, czy czarnego humoru. Każde opowiadanie jest inne, każde powstało na podstawie innego amerykańskiego epizodu z udziałem autora. Wszystkie jednak dotykają pewnych elementów światopoglądu bohaterów. Czyta się je szybko i naturalnie. A o czym są same przedstawione w książce historie? Ich tematyka jest bardzo zróżnicowana. Jest opowiadanie, w których to schody, mające być wykorzystane w filmie, stają się pierwszoplanowym bohaterem. W innym mamy strzelaninę. Jeszcze w innym jest podróż z kierowcą ciężarówki, którego ukochana zmarła. Kiedy indziej z kolei czytamy o słynnej restauracji z filmu, która obecnie jest zapomniana. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę „Drobinki nieśmiertelności” zróbcie i opublikujcie na swoim profilu zdjęcie będące odpowiedzią na poniższe zadanie:

Pokaż drobinki codzienności, które są wg ciebie nieśmiertelne, ponadczasowe.

Zdjęcie należy opublikować na własnym profilu, pamiętając o oznaczeniu profilu @kulturantki na zdjęciu i w poście. Prosimy również o pozostawienie komentarza z informacją o publikacji pod postem konkursowym na Instagramie. Czekamy na nie wyłącznie od 3 do 10 listopada 2017 roku.

Nagrody:

2x książka „Drobinki nieśmiertelności” Jakuba Ćwieka

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo SQN

Koszty wysyłki nagrody pokrywa zwycięzca. Szczegóły w regulaminie

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ