Macie ochotę na lekturę niezwykłej powieści „Dla Ellison”? Już teraz możecie wziąć udział w konkursie i ją zdobyć. Zapraszamy.

Fragment recenzji: „Dla Ellison” to historia głębsza niż z pozoru się to może wydawać. Wystarczy się w nią wczytać i odnaleźć ukryte w niej bardzo ważne przesłanie. To powieść, którą będziecie mieli ochotę się delektować, zamiast przeczytać ją jak najszybciej. Celowo będziecie spowalniać jej czytanie. To cudowna opowieść o popełnianiu błędów, sile miłości, poświęceniu i przemianie, która może niespodziewanie zajść w człowieku pod wpływem uczuć do bliskiej osoby. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

W jaki sposób lubisz czytać – szybko pochłaniać historię czy powolnie delektować się książką?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 20 września do 4 października 2019 roku.

Nagrody:

1x książka „Dla Ellison” M.S. Willis

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ