konkurs-historie

Zapraszamy Was do udziały w naszym kolejnym konkursie. Do wygrania będzie książka, która wyciszy i wprawi w stan kontemplacji… „Historie, w których nic się nie dzieje” Igora Kulikowskiego. Kto ma ochotę na jej lekturę?

Fragment recenzji: „Książka składa się z kilkunastu opowiadań. W zasadzie, czytając je można by pomyśleć, że w ogóle się ze sobą nie wiążą. Bohaterami są obcy sobie ludzie, różnej płci, w różnym wieku, w różnym punkcie swojego życia. To, co jest charakterystyczne i wiążące, to śledzenie i analizowanie klatki filmu, wycinku ich życia. Autor, razem z bohaterem danego opowiadania, pochyla się nad bieżącą chwilą. Czytając można odnieść wrażenie, że czas stanął w miejscu. Jedna chwila, jeden krótki moment potrafi zmienić podejście do życia i własnych doświadczeń. Każdy rozdział porusza inne kwestie, w jednym jest motyw cieszenia się chwilą, w innym niestałość życia, w innym strach. Historie kończą się pewną puentą, kilkoma zdaniami, nad którymi czytelnik się zastanawia, które odnosi do tego, co zna z autopsji.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Zadanie konkursowe:

Opisz zwykły, rutynowy moment dnia tak, jakby był czymś wyjątkowym.

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 22 lutego do 8 marca 2017 roku.

Nagrody:

4 x książka „Historie, w których nic się nie dzieje” Igora Kulikowskiego

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Papierowy Motyl.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

papierowy

historie_okladka