Dziś do wygrania będzie powieść, która skłania do refleksji, nie słodzi i jest bardzo realistyczna, czyli „Milion smutnych atomów” Jagody Wochlik. Zapraszamy.

Fragment recenzji: Wiele książek i filmów z wątkiem romantycznym pokazuje nam, że miłość wystarczy, by osiągnąć szczęście. Tymczasem przeczytałam książkę, która stawia instytucję małżeństwa w zupełnie innym świetle. Uczucia nie zawsze są gwarancją, że życie z drugą osobą będzie bajką. Poznajcie książkę „Milion smutnych atomów” Jagody Wochlik, w której nie ma dobrych i złych bohaterów. Jest para, która się kocha, ale nie potrafi ze sobą być. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Czy istnieje przepis na udany związek?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 1 do 15 sierpnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Milion smutnych atomów” Jagody Wochlik

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Replika.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ